Dell E-Port Plus II USB 3.0 Advanced Port Replicator (452-11421) with PA-3E 130W Dell Power Supply
£29.99
- Supports Dual (2 x) Digital Monitor Displays
- 2 x SuperSpeed USB 3.0 Ports
- Legacy Ports Available
- PA-3E 130W Dell AC adapter Included
- 1 year Warranty
Out of stock
Add to wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Additional information
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| MPN | 452-11421 |
| Condition | Refurbished – Grade A |
| Condition Description | Grade A – Refurbished by Vulu specialists to a high standard. Reliability and performance are as good as new. Will be opened/used and have little to no cosmetic blemishes/signs of wear. |
| Inputs & Connectors | 2 x DisplayPort, 1x Ethernet, 2 x DVI-D, 1 x Parallel, 1 x Serial, 2 x PS/2, 2 x USB 3.0 SuperSpeed, 1 x VGA |
| Keyboard Language Layout | English UK (QWERTY) |
| Bluetooth | None |
| Brand | Dell |
| Colour | Black |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 1.05kg |
| Height | 5.37cm |
| Width | 28.8cm |
| Product Depth (cm) | 17cm |









Reviews
There are no reviews yet.