Genuine Panasonic Toughbook AC Power Supply Adapter Charger
£19.99
- Genuine Panasonic Toughbook Charger
- Compatible Panasonic Toughbooks: CF-18, CF-19, CF-20, CF-29, CF-30
- Input: 100-240V~1.6A-0.9A 50-60Hz
- 16V Output Voltage
- 3.75-4.5A Output
- DC Jack size 5.5mm x 2.5mm
- Supplied with a UK Clover Leaf Cable
- 1 year Warranty
Out of stock
Add to wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Additional information
| Weight | 1.0 kg |
|---|---|
| Condition | Refurbished – Grade A |
| Condition Description | Grade A – Refurbished by Vulu specialists to a high standard. Reliability and performance are as good as new. Will be opened/used and have little to no cosmetic blemishes/signs of wear. |
| Touchscreen | No |
| Processor Speed | 2.50GHz |
| Webcam | No |
| Back-lit Keyboard | No |
| Keyboard Language Layout | English UK (QWERTY) |
| Brand | Panasonic |
| Colour | Black |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 370g |











Reviews
There are no reviews yet.