Dell P2217 Full HD Widescreen 22″ LCD Monitor
£97.99
- 22 Inch Screen size
- 1680 x 1050 Full HD Resolution
- Ports – HDMI, USB 3.1, DisplayPort and VGA
- 16:10 Wide screen Aspect Ratio
- Refresh Rates – 60Hz
- Tilt-adjustable & Rotatable Stand
- Wall Mounting (VESA) – 100 x 100 mm
- UK Power cable & VGA cable included
- 1 year Warranty
Out of stock
Add to wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Additional information
| Weight | 3.26 kg |
|---|---|
| MPN | P2217H |
| Condition | Refurbished – Grade A |
| Colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Screen Size | 22 inch |
| Screen Display Technology | LED |
| Max Resolution | 1680 x 1050 FHD at 60Hz |
| Webcam | No |
| Aspect Ratio | Widescreen (16:10) |
| Inputs & Connectors | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0 Hi-Speed, 2 x USB 3.0 SuperSpeed, 1 x VGA |
| Other Features | Tilt-adjustable & Rotatable Stand |
| Brand | Dell |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 3.26 kg |













Reviews
There are no reviews yet.