21″-22″ TFT Monitor Widescreen Flatscreen TV LED Box Packaging Box & Inflatable Protection Air Sac Pack – Shipping Courier Postal Box
£20.99
- 21-22″ Monitor Box & Inflatable Protection Air Sack – Shipping Courier Postal Box
- Monitor Box Dimensions: (L) 59cm x (W) 40cm x (H) 18cm
- Monitor Box Thickness: Double Wall
- Compatibility: Designed to fit 21.5-22″ Monitors + Stand
- Pre-Inflated Protection Air Sac
- Delivered Pre-Built
- 100% Recyclable
- PLEASE NOTE: As monitor stands vary in size/shape we can’t guarantee every stand will fit inside the box. The pictures are for illustrative purposes only. Please check box measurements if you are unsure.
Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Condition | New |
| Brand | iKey |
| Colour | Brown |
| Length cm | 59 |
| Width cm | 40 |
| Height cm | 18 |
| Box Thickness | Double Wall |
| Compatibility | Designed to fit 20"-22" Monitors + Stand |
| Air-Sack Pre-inflated | Yes |
| Air Pump Included | No |
| 100% Recyclable Pack | Yes |
| Mail Format | Medium Parcel |
| Pack Quantity | 1 |
| Weight | 625g |
| Height | 59 |
| Width | 40 |
| Product Depth (cm) | 18 |
| Warranty | No Warranty |













Reviews
There are no reviews yet.