EPHY 1m Shuko Euro Plug to Kettle C13 Mains Power Cable CEE7/7-IEC C13
£5.99
- Euro Schuko Mains Plug to IEC C13 (Kettle)
- Right-angled connector type
- 1 metre black cable
200 in stock
Add to wishlistDescription
This power cable is used throughout mainland Europe (excluding Italy) the C13 Schuko plug connects computers, desktop monitor screens, TVs, printers and of course kettles.
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Condition | New |
| Condition Description | Brand new in box |
| Connections | Kettle (C13) Female, EU Schuko Plug (CEE7/7) Male |
| Cable Length | 1m |
| Keyboard Language Layout | English UK (QWERTY) |
| Brand | EPHY |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 140g |










Reviews
There are no reviews yet.