Genuine Panasonic Li-Ion Battery Pack for Toughbook CF-20 and Toughpad FZ-A2 – CF-VZSU0QW
£34.99
- Genuine Panasonic Li-Ion Battery Pack for Toughbook CF-20 and Toughpad FZ-A2
- Rechargable Lithium-Ion Battery
- 11.4 Volts
- 2000mAh Capacity
- 1 year Warranty
5 in stock
Add to wishlistAdditional information
| Weight | 3.0 kg |
|---|---|
| MPN | CF-VZSU0QW |
| Condition | Refurbished – Grade A |
| Condition Description | Refurbished by Vulu specialists to a high standard. Reliability and performance are as good as new. Will be opened/used and will have light cosmetic blemishes/signs of wear. |
| Output Voltage | 11.4 V |
| Keyboard Language Layout | English UK (QWERTY) |
| Brand | Panasonic |
| Colour | Black |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 370g |









Reviews
There are no reviews yet.