HP ProDisplay P222va Full HD Widescreen 21.5″ LED Monitor
£94.99
- 21.5 Inch Screen size
- 1920 x 1080 Full HD Resolution
- Ports – VGA, DisplayPort
- 16:9 Wide screen Aspect Ratio
- Refresh Rates – 60Hz
- Wall Mounting (VESA) – 100 x 100 mm
- UK Power cable & VGA cable included
- 1 year Warranty
Out of stock
Add to wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| MPN | P222va |
| Condition | Refurbished – Grade A |
| Colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Screen Size | 21.5 inch |
| Screen Display Technology | LED |
| Max Resolution | 1920 x 1080 FHD at 60Hz |
| Webcam | No |
| Aspect Ratio | Widescreen (16:9) |
| Inputs & Connectors | 1 x DisplayPort, 1 x VGA |
| Other Features | VESA interface support |
| Brand | HP |
| Warranty | Vulu 1 Year Return to Base Warranty |
| Weight | 3.61 kg |
| Height | 37.8 cm |
| Width | 52.8 cm |
| Product Depth (cm) | 18.5 cm |












Reviews
There are no reviews yet.